Vánoční turnaj ve florbale

21. 12. 2015
Jakub Barda
sport

V pondělí 21. 12. 2015 se na chyšecké základní škole uskutečnil tradiční vánoční turnaj ve florbale. Zúčastnili se žáci všech tříd. Celkem se soupeřilo ve 4 skupinách. Skupinu A tvořili žáci 1. a 2. třídy. Vítězné mužstvo pak složili žáci z 1. třídy s příznačným názvem Česko. Ve skupině B pak nastoupili žáci z 3. – 5. třídy. Vítězné mužstvo pak vzešlo z 5. třídy a mělo název Rudí tygři. Ve skupině C proti sobě nastoupily děti ze 6. - 7. třídy a vítězství získal tým Jarní kvítí tvořený žáky 6. třídy. Poslední nejstarší skupinu tvořili žáci 7. – 9. třídy. Jednoznačným vítězem se pak stalo mužstvo 9. B, jak již název napovídá, složeno bylo ze žáků 9. třídy. Turnaj proběhl v duchu fair-play. Žáci si turnaj velice užili a ozdobou se pak stala roztleskávačka týmu Zářivé hvězdy ze druhé třídy, jíž byla Štěpánka Prášková.