Zahájení školního roku

1. 9. 2015

Shromážděním všech žáků, učitelů a zaměstnanců školy začal 1. září 2015 nový školní rok v základní škole. Do školy nastoupilo celkem 101 žáků, poprvé usedlo do školních lavic 18 prvňáčků. Ti nejstarší, deváťáci, si pro ně připravili uvítací program, rozdali dárky a společně se vyfotografovali.

Nový školní rok přinesl žáčkům první a druhé třídy rozšířenou výuku anglického jazyka a všem dětem širokou nabídku zájmových útvarů – divadelní, taneční, výtvarný a přírodovědný kroužek, hru na flétnu, kroužek mladých zdravotníků, pro žáky druhého stupně je nově otevřena Konverzace v anglickém jazyce. Na škole se i letos vyučuje jako nepovinný předmět náboženství, děti z první až páté třídy mohou ráno i odpoledne navštěvovat školní družinu. Aktivně pracuje žákovský parlament a Ekotým.