Beseda o kriminalitě mládeže

31. 3. 2016

Ačkoli máme jako občané České republiky svá práva, máme také řadu povinností, které musíme dodržovat. A o tom, že se zodpovědnosti za své činy nevyhneme ani v útlém věku, jsme se přesvědčili 29.března 2016, kdy do naší školy zavítal nprap. Bc. Jan Novák z řad zaměstnanců Celního úřadu ČR.  Jeho ústy k nám plynula nejen varování a následky za možné přestupky, ale i rady,  jak se páchání trestních činů už jako mladiství vyhnout. A že nám tyto rady pomůžou v životě víc než jednou, to jsme si byli a jsme vědomi. V závěrečné části besedy nás informoval o činnosti a úkolech  Celní správy ČR mjr. Mgr. Miroslav Fišmistr. Beseda se nám  velmi líbila a získali jsme nové informace.

Jiří Kuchta, žák 9. třídy ZŠ Chyšky

/** Err: Image not found */