Den naruby

29. 3. 2016

Dne 29. března se v učebnách nižšího stupně ZŠ Chyšky konal takzvaný Den naruby, pořádaný jako pocta všem učitelům, kteří svůj den slavili spolu s narozeninami Jana Amose Komenského v den předchozí. Žákům deváté třídy se tak naskytla možnost vyměnit si se svými kantory role a místo nich zasednout za učitelský stůl v některé z nižších tříd. Ať už v první, druhé, třetí nebo čtvrté třídě se žáci při učení skvěle bavili na obou stranách a celý den uběhl v příjemném duchu. Poslední hodinu, kdy už se všichni deváťáci navrátili do pozic jim náležících, proběhlo vyhodnocení a čtyřem denním kantorům byly na základě volby tříd, ve kterých vyučovali, uděleny diplomy nejlepšího učitele s obrazem Jana Amose Komenského.

/** Err: Image not found */