Jarní receptář

18. 3. 2016

Naše škola již tradičně pořádá Jarní receptář (jarmark). Letošní jarmark měl bohatý program. Nejprve pronesla pár slov naše paní ředitelka Monika Bardová. Po té vystoupily děti z 1. - 3. třídy s jejich pásmem básniček a písniček pod vedením Aleny Málkové, Květy Průšové a Lenky Pešičkové. Dále se uskutečnil prodej výrobků, které byly směrované k velikonoční tématice. K dispozici bylo i občerstvení, které upekly naše šikovné školní kuchařky a paní učitelky. Nám osobně se nejvíce líbila velikonoční atmosféra, která doprovázela celý receptář. Prodeje se zúčastnila i naše školní družina, která vyzdobila naši školu originálními nápady naší paní družinářky Ivany Peciválové. Prodeje se zúčastnili i nejmladší žáci naší školy. Každý prodejce měl krásné výrobky, které nejsou jen tak k vidění. Celý Jarní receptář se uskutečnil 17. 3. 2016 a přilákal velký počet prodejců a obrovské množství návštěvníků.
Sepsaly: Helena Komasová, Zlata Mašková, Tereza Mrvecová (5. třída)