Recitační soutěž

19. 2. 2016
soutěže a olympiády

Dne 18. února 2016 se v ZŠ Chyšky konalo školní kolo v recitační soutěži, kterého se zúčastnilo celkem 38 soutěžících ve třech soutěžních kategoriích.

Výkony recitátorů svědomitě hodnotila pětičlenná porota složená z pedagogů              1. stupně, vedena naší milou a váženou předsedkyní paní Marií Křížovou.

Soutěž probíhala ve třetí třídě, kterou spolu se svými žáky nádherně vyzdobila paní učitelka Pešičková.

O tom, že bylo těžké vybrat vítěze, se přesvědčilo také mnoho rodičů, kteří se přišli podívat na své děti a spolu s našimi žáky se postarali o výbornou atmosféru při soutěži.

Všechny děti přednášely velmi pěkně. Dva nejlepší recitátoři z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční 3. března 2016 v Písku.

Jsou to:

Natálie Negrilá a Martin Pešička z 1. třídy (0. kategorie).

Lukáš Novák  - 2. třída a Karolína Ouborná – 3. třída (1. kategorie).

Helena Komasová a Adam Řehoř z 5. třídy

Květa Průšová,organizátorka soutěže