Školní ples

28. 1. 2016

V sobotu 23. ledna nás deváťáky čekal den, na který jsme se s naší paní učitelkou Hanou Zemanovou a paní ředitelkou Monikou Bardovou připravovali už od začátku školního roku –  Školní ples ZŠ Chyšky. Na ples jsme měli připravené taneční vystoupení na písničky z našeho oblíbeného muzikálu Mamma Mia, za které jsme sklidili obrovský aplaus, který nás všechny zahřál u srdce. Po tanci následovalo rozloučení s naší školou, u kterého nezůstalo snad jediné rodičovské oko suché. Na hosty čekala bohatá tombola, do které byly lístky prodány v několika minutách. Celým večerem nás provázel moderátor rádia Impuls František Matějíček a skvělou atmosféru zajišťovala kapela Elizabeth, která se postarala o hudební program večera. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat všem, kteří se na našem slavnostním večeru podíleli a všem těm, kteří přišli, zakoupili si lístek a udělali náš večer nezapomenutelným.

Zuzana Kořánková

/** Err: Image not found */