Den učitelů - škola naruby

28. 3. 2008

28. března se slaví Den učitelů. Na Základní škole v Chyškách se v tento den stali učiteli žáci 9. třídy. Byli přiděleni po skupinkách ke třídám 1. stupně. Každý ze skupiny „odučil“ v dané třídě jednu vyučovací hodinu. Na závěr dne žáci hlasovali o nejlepší učitele z 9. třídy. Skupiny byly vyhodnocovány jednotlivě. Vítězkou v 1. třídě se stala Zuzana Hanusová. 2. třídu nejvíce zaujal Šimon Janoušek. Ve 3. třídě zvítězila Veronika Lívancová. Z vítězství ve 4. třídě se radovala Kristýna Pejšová. Pro 5. třídu byl nejlepší Tadeáš Vaverka. Dojmy a pocity byly různé, ovšem na jednom se dočasní učitelé shodli, a to, že být učitelem není jednoduché zaměstnání. Všichni se bavili a vítězové převzali ceny. Samozřejmě zbyla i sladká cena útěchy pro ostatní učitele – deváťáky.

Na fotografii vidíte vítězné „učitele“.