Zoologiáda

5. 6. 2008
Pro soutěžící bylo připraveno celkem 20 soutěžních otázek a soutěžilo se v kategoriích : "A"-I.st. ZŠ, "B"-II.st. ZŠ a "C"-střední školy.

Do této soutěže se zapojili také žáci a žákyně naší školy.

V kategorii "A" se zúčastnilo 12 žáků z 5.tř. a v kategorii "B" zkusilo své znalosti 8 dětí ze 6.tř., 9 dětí ze 7.tř. a 6 dětí z 8.tř. Celkem tedy 35 chyšeckých dětí odeslalo vypracované vědomostní testy a čekalo na republikové vyhodnocení.

V každé kategorii odměnil pořadatel knížkou či tričkem tři soutěžící, kteří měli na svém kontě nejvíce správných odpovědí.

Z chyšeckých dětí si nejlépe vedla žákyně 6.tř. Kristýna Lachoutová, která v kategorii "B" skončila mezi nejlepšími třemi odměněnými soutěžícími a od pořadatele obdržela knihu.
Na fotosnímku Josefa Fuky je úspěšná žákyně 6.tř. ZŠ Chyšky Kristýna Lachoutová.

Mgr. Fuka Josef,uč. zeměpisu