Cena fair-play za rok 2008

10. 3. 2009
Josef Fuka
sport

Na slavnostně vyzdobeném podiu DK Metropol předávali ceny za činy fair play naše bývalá reprezentantka v lyžování Květa Jeriová-Pecková ( předsedkyně Českého klubu Fair play, která má ve své soukromé sbírce stříbrnou a bronzovou medaili za umístění v běhu na lyžích z OH v Sarajevu 1984 ) a Jiří Krauskopf (ředitel Gymnázia olympijských nadějí v Českých Budějovicích ).

Mezi oceněnými byly také Markéta Jakešová (žákyně 8.tř.ZŠ Chyšky ) a Michaela Tomášková (žákyně 9.tř. ZŠ Chyšky- pro nemoc se nemohla zúčastnit ), které převzaly školní Jihočeskou cenu fair play za rok 2008. Jmenovaná děvčata v průběhu Okresního finále družstev ZŠ v přespolním běhu v Písku nalezly peněženku s obnosem přes 4 000,-Kč a čestně ji odevzdaly přes svého učitele Tv pořadateli soutěže, který peněženku vrátil žákyni ZŠ Bernartice.

Sportovní cenu FAIR PLAY obdrželi Hana Sedláková (Trisk České Budějovice ) a Dominik Puffer.

Ods. Mgr. Fuka Josef,39853 Chyšky 113