Ekotým na návštěvě

4. 11. 2016
ekoškola

2. listopadu se devět členů chyšeckého Ekotýmu vypravilo na návštěvu Základní školy Josefa Kajetána Tyla do Písku. Tato škola je také zapojena do programu Ekoškola. Velmi mile nás přijala koordinátorka Yvona Zuntová a členové Ekotýmu. Po seznámení jsme si zahráli různé hry s ekologickou tématikou. Dále následovala prohlídka školy a školní zahrady. Obdivovali jsme krásnou výzdobu školy, nápaditý plán práce Ekotýmu a nástěnku se silnými a slabými stránkami školy. Na zahradě jsme ochutnali plody rakytníku a mišpule. Ve školní jídelně nás pak čekal výborný oběd. Chválili jsme zeleninový bar a  rozmanitou nabídku nápojů. Po obědě byl prostor na dotazy. Patrik a Vítek nám ochotně odpovídali na naše otázky.

Setkání bylo velmi příjemné a inspirativní. Domluvili jsme se, že nás na jaře písecká Ekoškola navštíví v Chyškách.

Ekotým ZŠ Chyšky