31. 10. 2016
Karolina Tvrdíková

Třicátý první říjen se nesl v chyšecké škole ve znamení svátku Halloween. Žáci šesté třídy společně s paní učitelkou Pospíšilovou a Petákovou připravili ostatním dětem halloweenský den plný úkolů. Ve školní tělocvičně nachystali několik stanovišť, kterými musely děti projít. Mohly si vyrobit strašidelnou masku, zkusit štěstí při házení míčků do vydlabaných dýní, nazdobit si halloweenský perníček, vyfotit se s kostlivcem či ochutnat některý ze speciálních pokrmů. Na každém stanovišti děti dostaly od strašidla indicii, která jim pomáhala při závěrečném speciálním úkolu - hledání mrtvoly. Všichni žáci splnili úkoly na výbornou a jako dárek si odnesli upomínkový předmět v podobě netopýra, dýně nebo kočky ze slaného pečiva.