Záchrana lesních skřítků

25. 11. 2016
les ve škole

Druhá třída je i letos zapojena do programu Les ve škole, škola v lese. Tentokrát má úžasné téma – Záchrana lesních skřítků. Děti budou skřítkům pomáhat a přitom zjišťovat mnoho nového o zvířatech a rostlinách, budou prozkoumávat les, hledat pobytová znamení svého lesního zvířete a odhalovat propojení lesa. Mnoho lekcí se dá uskutečnit v terénu a na to se všichni moc těšíme. Své zážitky a poznatky si budou děti opět zaznamenávat do svých lesních deníků a všichni doufáme, že se nám podaří skřítky zachránit a i letos získat certifikát LESNÍ TŘÍDA.

Alena Málková