Přírodní vědy a šikulové

27. 3. 2017

V pátek 17. března 2017 předvedli někteří žáci 2. stupně pokusy a prezentaci s názvem Přírodní vědy a šikulové, určené pro mladší spolužáky z 1 - 5. třídy.  Během dvou vyučovacích hodin se žáci seznámili s mnoha přírodovědnými pokusy s pomůckami denní potřeby nebo  také s náročnějšími demonstračními pomůckami. Při všech pokusech musí být dodržena zásada bezpečnosti.

Foto P1260836 - žáci 6.třídy,  vpravo Jiří Jindra a Adam Řehoř při ukázce využití dronu, který se používá například k monitorování nepřístupných střech.
          P 1260835 - žáci 6 třídy,  zleva Jiří Jindra a Adam Řehoř při demonstraci pokusu na vodivost lidského těla.
          P 1260839 - pokus s balónkem - zleva Helena Komasová a Zlata Mašková ze 6.třídy.
          P1260840 - fén a balónek - zleva Jakub Štván a Petr Pechlát za 7. třídy.
          P1260842 - žáci 9. třídy, zleva Tomáš Koudelka, Vít Kolář a Adam Fridrich při demonstraci sopky a trubicí se zředěnými plyny.

Josef Vachta

/** Err: Image not found *//** Err: Image not found *//** Err: Image not found *//** Err: Image not found *//** Err: Image not found */