Recitační soutěž

15. 2. 2017

Dne 14. února 2017 se v ZŠ Chyšky konalo školní kolo v recitační soutěži, kterého se zúčastnilo celkem 31 soutěžících ve třech soutěžních kategoriích.

Výkony recitátorů svědomitě hodnotila pětičlenná porota v čele s naší milou předsedkyní Marií Křížovou.

Soutěž probíhala ve třetí třídě, kterou si děti pro tento účel nádherně vyzdobily.

O tom, že bylo těžké vybrat vítěze, se přesvědčilo také mnoho rodičů, kteří se přišli podívat na své děti a spolu s našimi žáky se postarali o výbornou atmosféru při soutěži.

Všechny děti přednášely velmi pěkně. Dva nejlepší recitátoři z každé kategorie postupují do okresního kola, které se uskuteční 7. března 2017 v Písku.

Jsou to:

Kateřina Průšová a Jan Čapek z 1. třídy (0. kategorie).

Jan Kukač a Adéla Tejnorováze 3. třídy (1. kategorie).

Vít Novák a Kristýna Komasová ze 4. a 5. třídy  (2. kategorie).

Květa Průšová