,,Zdravé zoubky v první třídě“

2. 3. 2017

Prvního března se prvňáčci zapojili naučným programem do dm preventivního programu ,,Veselé zoubky“. Naučný program se žákům velmi líbil. Nejdříve řešili bolavý zoubek Hurvínka v pohádce o tom ,,Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek“. Následovala práce ve dvojicích – jak vypadají části zubu, správné užívání pasty a kartáčku, praktické čištění zubů. Program pokračoval metodickým programem pro interaktivní tabuli.

Zažili jsme spoustu zábavy a radosti z pohádky, samolepek, z preventivní taštičky, z nových zkušeností a vědomostí. Určitě si budeme pamatovat a používat správné návyky v preventivní péči o chrup.

Lenka Pešičková a žáci první třídy