Beseda Robinsonův ostrov

20. 4. 2018

Dne 17. 4. nám na naši školu přišel vyprávět o svém zážitku a zkušenostech před štábem, nynější premiérové televizní soutěži Robinsonův ostrov, pan Kozák, v soutěži pod přezdívkou ,,Bizon“. Na začátku přednášky nám pan Kozák nabídl, že máme možnost se s ním vyfotit a mnozí žáci této nabídce nemohli odolat. Po fotografování začal pan Kozák s vyprávěním od samého začátku tohoto dobrodružství. Své povídání však utnul v příběhu, jakmile dorazil na samotný ostrov. A právě v této části byl prostor na dotazy zvídavých žáků, ale i učitelů, kteří z většiny Robinsonův ostrov sledují a měli spoustu otázek. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých, ale i zábavných věcí, které v dané televizní soutěži nejsou k vidění. Závěrem přednášky byla menší autogramiáda, kde si téměř všichni žáci nechali podepsat fotografii ,,Bizona“ z Robinsonova ostrova.

Adéla Votrubová – 9.třída