Předvánoční setkání

12. 12. 2018
Monika Bardová

Již tradičně se v době adventu uskutečnilo v chyšecké škole 11. prosince Předvánoční setkání. Zcela zaplněná školní hala sledovala zahájení hrou na trubku a vystoupení žáků prvního stupně. Ve škole se hrálo, zpívalo, recitovalo, prodávalo, nakupovalo, ochutnávalo, povídalo. Školu opět navštívily věhlasné branické ženy – Vlasta Bardová, Zdena Zdeňková, Milena Vošahlíková, Marie Roučková a letos nově i Vendula Kubíčková. Mezi další patřila z místních Vlaďka Poslušná, Marie Krauseová, přijeli i Pichovi z atelieru Radost v Milevsku. Všichni s překrásnými vánočními výrobky. V neposlední řadě to byli žáci z místní školy, kteří měli také co nabídnout. Všichni odcházeli domů vánočně naladěni a s pocitem příjemně prožitého odpoledne.