Vánoční turnaj ve florbale

28. 12. 2017

Ve čtvrtek 21. 12. 2017 se na chyšecké základní škole uskutečnil tradiční vánoční turnaj ve florbale. Zúčastnili se žáci všech tříd. Celkem se soupeřilo ve 3 skupinách. Skupinu A tvořili žáci 1., 2. a 3. třídy. Vítězné mužstvo pak složili žáci ze 3. třídy s příznačným názvem TJ Chyšky. Ve skupině B pak nastoupili žáci ze 4. – 6. třídy. Vítězné mužstvo pak vzešlo z 5. třídy a mělo název Sparťanští krtci. Ve skupině C proti sobě nastoupily děti ze 7. - 9. třídy a vítězství získal tým Bacha na Peťu tvořený žáky 8. třídy. Nutno podotknout, že v poslední skupině C nastoupilo i družstvo složené z učitelů. Největší hvězdou týmu byl pak perfektně chytající brankář Josef Vachta, který lapil mnoho šancí soupeřů. Turnaj proběhl v duchu fair-play. Žáci i učitelé si turnaj velice užili.