Vítání jara

22. 3. 2018

Dne 22. 3. 2018 se na naší škole uskutečnilo Vítání jara s bohatým kulturním programem. Nejprve pronesla pár slov naše paní ředitelka Monika Bardová. Následně vystoupily děti z prvního stupně s pásmem básniček a písniček pod vedením svých vyučujících. Následoval prodej výrobků s velikonoční tematikou. Přítomní si mohli zakoupit perníčky od paní Hryzové, kraslice a pletení z papíru od paní Zdeňkové. Paní Vošahlíková upoutala krásnými kraslicemi, velikonočními vajíčky a zápichy. Nechyběla ani papírová krajka od paní Roučkové a kraslice a šité velikonoční dekorace od paní Vlasty Bardové. Keramstudio Chyšky-Makra nabízelo velikonoční keramiku. Kromě zručných prodejců se též zapojili rodiče žáků školy a samotní žáci. Žákům školy se nejvíce líbila velikonoční atmosféra a velké množství velikonočních dekorací. Každý prodejce nabízel krásné výrobky, které nejsou jen tak k vidění. Kromě toho byly nabízeny též velikonoční dobroty od paní Zemanové z Ratiboře. Vítání jara přilákalo velké množství návštěvníků.