Halloween – Děti dětem

1. 11. 2019

Každoročně se v naší základní škole slaví anglosaský svátek Halloween. Vždy byl součástí vyučování, které bylo zpestřeno hrami a soutěžemi. Letos se sedmá třída rozhodla, že udělá Halloween nejen pro své spolužáky ze školy, ale také pro ostatní děti a jejich rodiče. Na čtvrtek 31. října připravili žáci sedmé třídy za finanční podpory Sdružení rodičů a přátel školy odpoledne plné her a vyrábění se strašidelnou tématikou. K vidění bylo plno zajímavých stanovišť s hrami, např. kuželky s duchy, shazování kelímku, trefování se do tajemného klobouku, golf s jamkou v podobě dýně. Dále si děti společně s rodiči mohli vyrobit strašidelnou masku, přívěšek na klíče ducha, či dekorativní dýně a kočky. Prožili jsme krásné přátelské odpoledne a doufáme, že se nám povede zase něco podobného připravit.