Prvňáčci poznávají les

5. 2. 2019
les ve škole

Napsali o nás v Píseckých listech

Prvňáčci poznávají les

Prvňáčci v chyšecké škole mají indiánskou třídu. Zapojili se také do mezinárodního výukového programu pro první stupeň Les ve škole. Jejich cílem je poznávat les všemi smysly. Pomáhají jim v tom ponožky. „Řekli jsme si, že vysvobodíme ponožky, protože z bot nic nemůžou vidět, a děti společně s nimi na vycházkách poznávají les,“ vysvětlila třídní učitelka Květa Průšová.

Autor:  (Stanislava Kolihová)

/** Err: Image not found */  /** Err: Image not found */