Recitační soutěž

26. 2. 2019
soutěže a olympiády

Dne 25. 2. se v ZŠ Chyšky konalo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnilo celkem 34 soutěžících ve třech soutěžních kategoriích.

Výkony recitátorů hodnotila pětičlenná porota: předsedkyně paní Marie Křížová, Monika Bardová, Alena Brzková, Lenka Pešičková a Iva Pospíšilová.

Soutěž probíhala ve třetí třídě, kterou spolu se svými žáky nádherně vyzdobila paní učitelka Lenka Pešičková.

Mladé recitátory přišli podpořit rodiče, prarodiče, třídní učitelé a samozřejmě i spolužáci. Vytvořili krásnou atmosféru a svým potleskem pomáhali k co nejlepším výkonům.

Porota měla opět velmi těžký úkol. Vybrat z každé kategorie dvě děti, které postupují do okresního kola v Písku.

Jsou to:

Kryštof Josef Kortan a Adam Tejnor 1. třída (0. kategorie).

Rozárka Kortanová 2. třída a Kateřina Průšová 3. třída (1. kategorie).

Kateřina Sirotková 4. třída a Adéla Tejnorová 5. třída (2. kategorie).

Všem recitátorům blahopřejeme a postupujícím přejeme hodně štěstí v Písku.

Květa Průšová