Školní družina a Studánky

27. 6. 2019
družina

V pondělí 24.6. připravila děvčata ze 4. a 5. třídy zábavný program pro své mladší spolužáky ze ŠD. Rozloučili jsme se tak s naším projektem o vodě Devatero studánek a vílou Rozárkou, která nás jím po celý školní rok provázela. Na každém stanovišti, které studánku charakterizovalo, byly připraveny zábavné aktivity. Mezi nejoblíbenější patřily mizející obrázky, přenášení vody v nádobě na hlavě, vytvoření vodovodního kohoutku za pomoci papírové koláže. Textilní obrázek motýla nám ukázal, kolik je v rostlině vody. Ochutnávali jsme semínka a proplétali se bludištěm ke svému stromu. Také další pracovní listy byly velmi povedené. Celé odpoledne jsme si užívali spoustu zábavy a legrace.

Ivana Peciválová